Jak wprowadzać w życie wartości konserwatywno-liberalne? Na to pytanie odpowie kandydujący do Sejmu z 11. miejsca listy PiS w okręgu obejmującym teren całego m.st. Warszawy i głosy z zagranicy KoLibrant Paweł Lisiecki.

Podczas spotkania kandydat przedstawi swój program wyborczy skupiając się na kwestiach: uwłaszczenia mieszkańców, aktywności w obszarze polityki historycznej czy działań na rzecz realizacji reform polskiego państwa w kierunku postulowanym w programie „Wizja dla Młodego Pokolenia”, który przygotowały: Stowarzyszenie KoLiber, Studenci dla Rzeczypospolitej i Młodzi dla Polski, a przyjęli Andrzej Duda i Beata Szydło.

Spotkanie z Pawłem Lisieckim odbędzie się w czwartek 24 września o godz. 19 w siedzibie Stowarzyszenia KoLiber przy ul. Zgoda 4/6 (I klatka, III piętro).

Zapraszamy!

Paweł Lisiecki – absolwent Instytutu Archeologii oraz Instytutu Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego, zawodowo zajmował się zarządzaniem nieruchomościami, od wielu lat członek Stowarzyszenia KoLiber, prezes Stowarzyszenia „Warszawiak na Swoim”, przewodniczący struktur Prawa i Sprawiedliwości na Pradze Północ, członek Krajowej Komisji Rewizyjnej PiS, w okresie rządów Jarosława Kaczyńskiego doradca szefa Kancelarii Premiera RP, kierował także biurem poselskim posła Mariusza Błaszczaka, od 2002 roku do 2014 roku nieprzerwanie radny Rady Dzielnicy Praga Północ (w 2006 i 2010 wybierany ponownie, w 2010 roku uzyskał najwięcej głosów w historii wyborów do praskiego samorządu), w listopadzie 2014 roku wybrany do Rady m.st. Warszawy, w grudniu tego samego roku objął urząd burmistrza dzielnicy Praga-Północ, jest jednym z najaktywniejszych samorządowców w Warszawie, od lat zaangażowany w działania na rzecz dekomunizacji przestrzeni publicznej i propagowania pamięci o polskich bohaterach narodowych, posiada czarny pas w judo, jest żonaty, ma syna.